تجارب

به اطلاع کلیه علاقمندان به مباحث و تجارب حوزه مدیریت پروژه می‌رساند هفتمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه در 20 آبان ‌ماه 1398 برگزار خواهد شد.

بدینوسیله از تمامی مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه مدیریت پروژه دعوت می شود، اگر تجربه مدیریت پروژه مناسب و جذابی دارید که همراستا با محورهای سه‌گانه هفتمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه است و علاقه مند هستید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

 

* آخرين مهلت ارسال فایل تجارب مدیریت پروژه به هفتمین سمپوزیوم، 31 شهریور مي‌باشد.

* اعلام نتایج و انتخاب تجارب قابل ارائه در سمپوزیوم توسط کمیته علمی 20 مهر خواهد بود.

 

برای ارسال تجارب خود به هفتمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه لطفا فایل زیر را تکمیل نمایید و به دبيرخانه هفتمین سمپوزیوم به آدرس ایمیل SYM@RSRASTAK.COM  ارسال نمايید.

شایان ذکر است از تجارب ارائه شده برتر- بر اساس نظر کمیته علمی و نظرسنجی حضار- در سمپوزیوم تقدیر خواهد شد.

منظور از تجارب در حوزه مدیریت پروژه چیست؟

تجربه، مهمترین عامل در فراگیری قابلیت های مدیریتی علی الخصوص مدیریت پروژه‌هاست. بررسی ها نشان می دهد کسب قابلیت های مدیریتی، تا 70 درصد از طریق تجربه صورت می پذیرد.

افراد به مرور و با قرارگرفتن در موقعیت های مختلف، به توانایی هایی می رسند که بوسیله آن می توانند با مسایل گوناگون روبرو شده و بر شرایط دشوار غلبه نمایند. اینگونه است که می توان گفت هر پروژه جدید، مهارت جدیدی را به ما آموزش می دهد که یک تجربه سازنده است.

مستندسازی تجارب فرایندی است که طی آن با دیدگاهی جامع، به ثبت یک تجربه پرداخته می‌شود و می تواند به شیوه های مختلف انجام شود، از آن جمله، استفاده از فیلم و تصاویر و ابزارهای دیگر برای ثبت وقایع و اتفاقات مهم و مرتبط است. اما يك روش بهينه در مستندسازی، ثبت درس آموخته در پایگاه مدیریت دانش سازمان و یا ارائه آن تجربه در محافل و رویدادهای مرتبط می باشد.

وقتی یک تجربه مدیریتی تدوین، مستندسازی و ارائه می شود چراغ راه آیندگان برای جلوگیری از اشتباهات مشابه خواهد شد و به قولی چرخ‌ها از نو اختراع نمی‌شود.

مستند سازی و ارائه تجارب مدیریت پروژه  بخش مهمی از محتوای سمپوزیوم امسال را به خود اختصاص داده است. اگر تجربه مدیریت پروژه مناسبی دارید و علاقه مند هستید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، پس دریغ نکنید.

لطفاً شما عزیزان نیز در اطلاع‌رسانی ارائه تجارب مدیریت پروژه به سایر دوستان و آشنایان خود سهیم باشید.

back to top
× اگه سوالی درباره سمپوزیوم دارید از من بپرسید Powered by QuadLayers