[vc_row][vc_column][vc_column_text]

درباره ما:

گسترش روزافزون دانش بشری و نیاز به انجام پروژه های گوناگون جهت ارتقای کیفیت زندگی در سراسر دنیا از یک سو، و لزوم انجام به موقع این پروژه ها با رعایت کیفیت و محدوده پیش بینی شده در چارچوب هزینه‌های تعیین شده از سوی دیگر، موجب پررنگ تر شدن نقش مدیران پروژه و بکارگیری دانش روز مدیریت پروژه در بسیاری از سازمان ها  شده است.

به منظور ترویج فرهنگ مدیریت پروژه، جلب توجه جهانی بر ضرورت وجود این حوزه و نقش تاثیرگذار مدیران حرفه ای پروژه در سازمان‌ها، در اواخر سال 2004 میلادی، موسسه بین المللی آموزش (IIL) برای نخستین بار اقدام به برگزاری ” روز جهانی مدیریت پروژه کرد.  از آن پس هر ساله این رویداد جهانی در اولین پنجشنبه ماه نوامبر برگزار می گردد.

شرکت پیشرو مدیریت پیران(PMPiran)، و شرکت  راهبران سیستم  رستاک افتخار دارند تا پس از ششمین سمپوزیوم موفقیت آمیز مدیران حرفه ای پروژه کشور؛ برای هفتمین بار این رویداد ارزشمند را با همراهی برخی از صاحب نظران و خبرگان این حوزه در ایران برگزار نماید.

اهداف اصلی سمپوزیوم : 

مخاطبان این رویداد :

مدیران پروژه، اعضاء تیم های پروژه، مهندسان پروژه، راهبران پروژه، راهبران و کارشناسان دفتر مدیریت پروژه، مشاوران مدیریت پروژه، متخصصین مدیریت پروژه چابک، متخصصین توسعه نرم افزار، مهندسان طراحی، مهندسان صنایع، مدیران طرح و برنامه، مهندسان تولید، مدیران عملیاتی، حرفه ای های فناوری اطلاعات، مدیران تحقیق و توسعه، راهبران بازاریابی، دانش پژوهان این حوزه، کلیه افرادی که به طور مستقیم و یا غیرمستقیم با فرآیندهای مدیریت پروژه ارتباط دارند و تمامی افرادی که خواهان برداشتن گامی مؤثر در راستای بهبود اجرای پروژه ها در کشور عزیزمان هستند.

اهمیت شرکت در این رویداد جهانی:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]