نمایشگاه

نمایشگاه تخصصی مدیریت پروژه

بنر نمایشگاه - نهمین سمپوزیوم

«نهمین سمپوزیوم مدیران حرفه­ای پروژه»، با همکاری و مشارکت شرکت‌های راهبران سیستم رستاک و پیشرو مدیریت پیران و انجمن مدیریت پروژه ایران در تاریخ 12 آبان­ماه سال جاری در محل سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو با حضور بیش از 900 نفر از مدیران و کارشناسان برگزارخواهد شد.

همزمان با برگزاری این سمپوزیوم، نمایشگاهی به مساحت 500 متر مربع از توانمندی­های شرکت­ها، موسسات و سازمان­ها جنب سالن اصلی برپا خواهد شود.

بدیهی است این نمایشگاه فرصت مناسبی برای بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت­های بزرگ پیمانکار، کارفرمایان، مهندسان مشاور، تامین کنندگان خدمات مالی و بیمه ای، خدمات و آموزش مدیریت پروژه، ارائه دهندگان نرم افزارها و راهکارهای دیجیتالی مرتبط و شرکت­های تامین و تدارک می‌باشد.

با حضور در بخش نمایشگاهی نهمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه، علاوه بر افزایش غنای این رویداد، از این فرصت ارزنده در راستای توسعه کسب و کار خود بهره‌مند شوید.

مپ -نمایشگاه نهمین سمپوزیوم
  • هزینه هر متر مربع غرفه 22/000/000 ریال است.
  • غرفه بندی شامل اسپیس، کتیبه، میز، صندلی و نورپردازی است که هزینه آن در مبلغ مترمربع لحاظ شده است و سایر امکانات بنا به درخواست متقاضی با تعیین هزینه های مربوطه قابل ارایه خواهد بود.
  • برای درخواست غرفه و حضور در نمایشگاه جانبی سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه فرم زیر را دانلود و پس از تکمیل برای دبیرخانه سمپوزیوم ارسال کنید.