یک‌روز عالیِ مدیریت پروژه در راه است...

درباره سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه

روز جهانی مدیریت پروژه، روزی ویژه برای بسیاری از مدیران و تیم‌های پروژه در کشور‌های مختلف و در صنایع متفاوت است در این روز سازمان‌ها به ارائه دانش و مهارت خود در رسیدن به موفقیت برای دیگران ترغیب می‌شوند.‌ این رویداد برای نخستین بار در اواخر سال 2004 میلادی توسط موسسه بین‌المللی اموزش international institute for learning (IIL) شکل گرفت و از آن پس در اولین پنجشنبه ماه نوامبر هر سال برگزار می‌شود، در ایران نیز پس از برگزاری چندین سمپوزیوم موفقیت‌آمیز مدیران حرفه‌ای پروژه در سال‌های گذشته افتخار این را داریم تا برای نهمین بار، همراه یکدیگر در این رویداد مهم این بار به صورت حضوری به هم رسانیم..

مخاطبان

مدیران و راهبران پروژه، مهندسان پروژه
مشاوران و متخصصان مدیریت پروژه چابک
متخصصان توسعه نرم‌ افزار
مهندسان طراحی و صنایع
مدیران طرح و برنامه
مهندسان تولید
مدیران اجرایی


محورهای نهمین سمپوزیوم

روشهای مدیریت پروژه
مهارت های اقتدار
هوش تجاری و کسب و کار

مزایای شرکت در رویداد

آگاهی از پیشرفت‌های روز دانش مدیریت پروژه
دریافت درس آموخته‌های مدیران حرفه‌ای و باتجربه
پیوستن به شبکه مدیران حرفه‌ای پروژه
دریافت گواهی نامه حضور در سمپوزیوم
کسب 10 PDU جهت تمدید مدارک PMI
کسب 10 CPD برای تمدید مدارک IPMA جهت ارائه به انجمن مدیریت پروژه ایران

برگزار کنندگان

حامیان رویداد

 

شـرکــت مهندسی رستـــاک پویا در سال 1385 به منظور کمــک به رشد صنایع زیربنایی کشور از طریق ارائه خدمات مهــندسی (E)، تامین تجهــیزات (P)، نصب و راه اندازی (C) تاسـیس شد. تمرکز اصــلی فعالیــت های این شرکت، در حوزه برق، ابزاردقیق و کنترل می باشد.

شروع فعالیتهای شرکت در سال 1385 با ارائه خدمات طراحی و مهندسی (E) در حوزه “برق و ابزاردقیق” به کارفرمایان شروع شد. به تدریج و از سال 1387 این شرکت وارد حوزه نصب و راه اندازی (C) برق و ابزاردقیق نیز شد. در سالهای اول، بیشتر فعالیت این شرکت در حوزه طراحی و اجرای نیروگاه و در همکاری با گروه مپنا بود.

در سال 1386 واحد خرید و تدارکات (P) مجموعه در قالب یک شرکت تخصصی تحت عنوان شرکت “مهندسی شاهین انرژی” راه اندازی شد تا این مجموعه بتواند خدماتی یکپارچه به عنوان پیمانکار EPC برق و ابزاردقیق به کارفرمایان خود ارائه نماید.

شرکت ویستا فراز در زمینه ارائه خدمات مدیریت یکپارچه و چابک پروژه های صنعتی و ساختمانی فعالیت نموده و در این راستا با همت جمعی از مدیران و مهندسان جوان و حرفه ای کشور، با استفاده از ابزارهای نوین مدیریت پروژه، از جمله مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) و با تجربه اندوزی در پروژه های مطرح کشور نسبت به ایجاد یک محیط تعاملی و پویا بمنظور ارتقاء یکپارچگی تیمی و سهولت تصمیم سازی برای مدیران و تضمین موفقیت پروژه ها اقدام نموده است.

مأموریت و چشم انداز

مأموریت: ارائه خدمات مهندسی و مدیریت یکپارچه پروژه ها با نگاهی نو و چابک در جهت توسعه پایدار و بدون مرز

حامیان علمی و معنوی

تعداد شرکت کنندگان هر دوره از سمپوزیوم

بیش از

دوره اول
0 نفر

بیش از

دوره دوم
0 نفر

بیش از

دوره سوم
0 نفر

بیش از

دوره چهارم
0 نفر

بیش از

دوره پنجم
0 نفر

بیش از

دوره ششم
0 نفر

بیش از

دوره هفتم
0 نفر

بیش از

دوره هشتم
0 نفر