[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7055″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_outline_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

آقای امیر قربان زاده

محل و تاریخ تولد :تبریز، 1358/05/28

وضعیت تاهل : متاهل

محل سكونت : تبريز

سوابق تحصیلی:

کارشناسی ارشد : دانشگاه سراسری ارومیه، رشته مکانیک، گرایش ساخت و تولید

کارشناسی : دانشگاه تبریز، رشته مکانیک، گرایش حرارت و سیالات 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

گزیده ای کوتاه از توانمندی ها :

تجربيات و سوابق كاري :

پروژه احداث نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان به ظرفیت 160 مگا وات

مدیر نصب تجهیزات، شرکت احداث و توسعه نیروگاه های مپنا(توسعه 1)، از تاریخ 1395/06/01 تاکنون

شرکت توسعه 1 مپنا :

شرکتی با توانمندی های قابل توجه در زمینه طراحی مهندسی، تأمین، ساخت، نصب و راه اندازی پروژه های نیروگاهی و صنعتی است. این شرکت با خلاقیت و توانایی راهبری و مدیریت نهادینه شده به عنوان یک برند در بین رقیبان خود می باشد و این امر موجب شده مدیریت گروه مپنا، از سال 1392، توسعه ماموریت های جدید کاری در بخش انرژی های نو، تولید پراکنده، تولید همزمان برق و حرارت و فعالیت EPC  در زمینه کسب و کارهای جدید را به این شرکت محول نماید.

فعالیتهای انجام شده :

پروژه توسعه پالایشگاه گازی فاز 13 پارس جنوبی(یونیتهای یوتیلیتی و پروسسی پالایشگاه در بخش خشکی)

مدیر واحد مكانيكال معاونت فني و مهندسي سايت – شرکت نیرپارس ( بخش نفت و گاز مپنا ) – از تاریخ 1/3/91 الی 1/6/95

محدوده کاری شرکت نیر پارس مپنا در فاز 13 پارس جنوبی:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”7341″ img_size=”large” alignment=”right”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شرکت نیرپارس :                             

شرکت نیرپارس از شرکتهای تابعه گروه مپنا  بعنوان یک بنگاه اقتصادی دانش محور است که در زمینه ارائه خدمات مدیریت پروژه، طراحی، تامین، ساخت، اجراء و راه اندازی پروژه ها در حوزه میان دستی و پایین دستی نفت وگاز فعالیت می نماید.

فعالیتهای انجام شده :

پروژه توسعه پالایشگاه گاز فاز 16-15 پارس جنوبی (یونیتهای یوتیلیتی در بخش خشکی)

مدیر نصب تجهیزات – شرکت احداث و توسعه پروژه های ویژه مپنا (توسعه 3) – از تاریخ 1398/06/09 الی 1391/02/31

شرکت توسعه 3 مپنا :             

شرکت احداث و توسعه پروژه‌هاي ویژه مپنا (توسعه 3) به عنوان یکی از شرکت‌هاي عضو گروه مپنا در قالب یک بنگاه اقتصادي جهت مدیریت، طراحی و مهندسی،تأمین، اجرا و تحویل پروژه‌هاي فرآیندي،نیروگاهی و صنعتی در داخل و خارج از کشور و با رعایت اصول فنی، کیفی و اقتصادي با برخورداري از منابع انسانی متخصص فعالیت می‌کند. این شرکت با مبنا قراردادن ارزشهای سازمان بر پایه مشتری مداری، مسئولیت پذیری، رفتارحرفه ایی، روحیه کارگروهی و مشارکت کارکنان در منافع شرکت و نیز روحیه یادگیری مستمر اقدام به تعیین حوزه های کاری اعم از نیروگاههای برق و بخار، نیروگاههای گازی،پست، آب شیرین کن و … نموده است.

فعالیتهای انجام شده :

پروژه احداث واحد های يوتيليتی (برق و بخار) پتروشیمی ایلام

مدیر نصب تجهيزات  – شرکت ناردیس فراب – از تاریخ 1386/08/10 الی 1389/06/09

شرکت ناردیس :    

نارديس در داخل شركت فراب فعاليت خود را آغاز نموده است. فعاليت اصلي شركت فراب اجراي نيروگاه‌هاي برق-آبي بود كه پس از يك دهه كسب تجربيات فراوان در اين زمينه، معاونت مجزايي به منظور انجام پروژه هاي نفت و گاز در سال 1381 تاسيس نمود..
در همين راستا و در سال 1386، شركت فراب با همكاري شركت تاسيسات دريايي ايران تصميم به حضور در پروژه‌هاي بزرگ نفت و گاز گرفت. پس از امضاء يك قرارداد همكاري دو جانبه، شركت نارديس رسما” در سال 1386 با 51 درصد سهام متعلق به شركت فراب و 49 درصد سهام متعلق به شركت تاسيسات دريايي ايران، تاسيس گرديد. شركت فراب، نفرات معاونت مربوطه را به منظور اجراي پروژه‌هاي موجود و اخذ پروژه‌هاي جديد به شركت نارديس منتقل نمود.زمینه فعالیت شرکت ناردیس بشرح ذیل می باشد :
اكتشاف و حفاري ، توسعه ميادين نفت و گاز ، تاسيسات فرا ساحلي ، پالايشگاه هاي نفت و گاز ، سيستم هاي يوتيليتي و آفسايت ، مجتمعهاي پتروشيمي و صنايع وابسته ، ايستگاههاي تقویت فشار .

فعالیتهای انجام شده :

پروژه احداث نیروگاه برق آبی سد شهید رجایی ساری (تجن)

کارشناس نصب تجهیزات مکانیک، شرکت فراب از تاریخ 1385/01/01 الی 1386/08/10

گروه فراب:

گروه فراب مجموعه‌ای معتبر و توانمند در اجرای پروژه‌های صنعتی در منطقه و برترین صادركننده خدمات فنی و مهندسی ایران

این شرکت در زمینه طراحی، تامین، اجرا، بهره‌برداری و مشاركت در سرمایه‌گذاری طرح‌های آب و انرژی (نیروگاه‌های برق آبی، نیروگاه‌های حرارتی، انرژی‌های نو، سد و تاسیسات وابسته، تولید، انتقال و توزیع برق) و صنایع ریلی و معدنی، فعالیت می‌نماید.

فعالیتهای انجام شده :

·       نظارت و بازرسی نصب تجهیزات اصلی  مکانیک نیروگاه مانند :

Draft Tube – Spiral Case – Penstock – Shaft – Generator

و همچنین تجهیزات کمکی و سیستمهای جانبی مانند شیرکروی و لوله کشی های مابین تجهیزات و داخل ساختمان نیروگاه و سیتمهای هیدرولیک و روغنکاری

پروژه ساخت مخازن ذخیره واحد های یوتیلیتی پالایشگاه گازی فاز 6 الی 8 پارس جنوبی

كارشناس فني مكانيك ساخت تانكهاي اتمسفريك – شرکت نیرپارس وابسته به سازمان گسترش و نوسازی

از تاریخ 1381/10/01 الی 1384/12/29

شرکت نیرپارس تا سال 86 متعلق به سازمان گسترش و نوسازی ایران بود و در جبهه ساخت و نصب مخازن ذخیره و لوله کشی طرح های نفت و گاز ، دریچه و سرریز و تجهیزات هیدرومکانیک سد و نیروگاه های برق آبی فعالیت می نمود که بعدا توسط گروه مپنا خریداری شد و هم اکنون بعنوان بازوی اجرایی گروه مپنا در بخش نفت و گاز فعالیت می نماید .

فعالیتهای انجام شده :

آموزشها و دوره هاي تخصصي :

 

مهارتهاي نرم افزاري و زبان :

 

ضمیمه :

با توجه به حضور هفت ساله اینجانب در گروه مپنا ( در 3 پروژه مختلف ) لازم میدانم بصورت خلاصه این گروه معظم و استراتژی آتی این گروه را معرفی نمایم .

گروه مپنا :

مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، تحت عنوان “شرکت گروه مپنا” در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه‌های حرارتی، همچنین اجرای پروژه‌هاى نفت و گاز و حمل و نقل ریلى، به صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP) فعالیت می‌کند.

گروه مپنا از آغاز تأسیس در سال ۱۳۷۱، اجرای نزدیک به یکصد اَبَر پروژه به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد یورو را در کارنامه خود ثبت نموده است. علاوه بر آن، ۶۰ محصول گوناگون و ۸۵ نوع خدمات مختلف را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

شکل‌گیری گروه مپنا، با تأسیس «شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران» یا به اختصار «مپنا» در ۲۲ مرداد ماه سال ۱۳۷۲ خورشیدی و توسط وزارت نیروی جمهوری اسلامی ایران آغاز می‌شود. پیش از تأسیس شرکت مپنا، تمامی امور اجرایی پروژه‌های نیروگاهی حرارتی ایران، توسط شرکتهای خارجی انجام می‌شد. هدف اصلی از تأسیس این شرکت، در ابتدا پیمانکاری عمومی پروژه‌های نیروگاهی به صورت کلید در دست بود.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]