حامی طلایی شرکت ویستافراز

شركت ویستافراز، یکی از حامیان طلایی(Gold) نهمین سمپوزیوم مدیران حرفه‌ای پروژه است که ما در این خبرنامه قصد داریم به معرفی کوتاه این سازمان بپردازیم:

درباره ویستا فراز

داستان ما:

در طی یک دهه فعالیت مستمر، ما هر روز اهدافمان را به چالش کشیدیم تا بتوانیم با هماهنگی دیسیپلین‌های مهندسی و حوزه‌های دانش و ارکان مدیریت پروژه از انتظارات فراتر باشیم. هدف ما عرضه‌ی یک کار حرفه‌ای است که با مسئولیت‌پذیری و تعهد همواره افق‌های تازه‌تری را برای رشد و تعالی خود ایجاد کنیم و این همان فرآیندی است که هر روز همه‌ی تیم آن را مشق می‌کنند.

فلسفه‌ی ما:

فلسفه‌ی مدیریتی ما ارائه‌ی راه‌حل‌هایی بر اساس ابزارهای نوین مهندسی و مدیریتی است تا در جهت کشف مسیر بهبود عملکرد خود و با استفاده از ارزش‌های بنیادین با انعطاف پذیری سریع با تکنولوژی روز و خواسته‌های مشتریان تطبیق یابیم. از این منظر کوشش می‌کنیم با به کارگیری درست از تکنولوژی، هزینه‌ها و ریسک‌های عملیاتی پروژه‌ها را کاهش و سودآوری ذینفعان کلیدی را افزایش ‌دهیم.
تجربه‌ی همکاری با شرکا، کارفرمایان بین‌المللی و متخصصین ارشد و همچنین با وجود تیم تحقیق و توسعه‌، منجر به تقویت روحیه نوآوری در ویستا فراز شده و در نتیجه این تجریبات به طور مداوم به دنبال یافتن راه جدیدی برای معرفی نوآوری‌های صنعتی به نفع مشتریان خود هستیم.
ما دنیای مشتریان خود و چالش‌های روزانه آنها را درک می‌کنیم و همواره در فرآیند رفع آن، به دنبال یافتن به روزترین و اقتصادی‌ترین روش‌های ممکن هستیم.

ماموریت ما:

ارائه خدمات مهندسی و مدیریت یکپارچه پروزه‌ها با نگاهی نو و چابک در جهت توسعه پایدار و بدون مرز

ارزش‌های ما:

ما در مسیر رشد و یادگیری با حفظ و نگهداری نیروهای توانمند خود به بهبود کار تیمی و ارتقای توان کارکنان خود بهای بسیار دادیم تا در رسیدن به اهدافمان پیش ‌رو باشیم و در جهت توسعه‌ی پایدار و حفظ سیاره‌ی عزیزمان «زمین» و برای ساختن فردایی بهتر گام نهادیم و چشم‌انداز دستیابی به افق‌های پیش رو را روشن می‌بینیم.

ارزش‌های بنیادین ما:

کار تیمی، انگیزش، راستی، مسئولیت پذیری، احترام و نوآوری

 

 

جهت آشنایی بیشتر با شركت ویستافراز اینجا کلیک کنید.